Nowe kolekcje płytek gresowych w ofercie sklepu internetowego!

Płytki heksagonalne w Twoim domu

Płytki heksagonalne są ceramiką, która w ostatnich sezonach zdobywa na rynku coraz większą popularność. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Przede wszystkim nowoczesny kształt płytki heksagonalnej skutecznie ożywia wnętrza i nadaje im powiew świeżości, nawet jeżeli wybierzemy kafelki o bardziej stonowanych barwach. Ponadto gresowe płytki heksagonalne są również produktami trwalszymi od zwykłej ceramiki bądź glazury.

Płytki gresowe Realonda kolekcja Opal

Nowa kolekcja dekoracyjnych płytek gresowych firmy Realonda wyróżnia się na rynku efektowną satynową powierzchnią i szeroką paletą barw. W ramach kolekcji znajdą Państwo czarne i białe płytki z gresu oraz kafle w różnych tonacjach beżu. Te eleganckie płytki kamieniopodobne gwarantują stylowy wystrój pomieszczenia i w dodatku dostępne są w konkurencyjnej cenie. Jest to propozycja kierowana raczej dla miłośników klasycznych stylistyk, choć można także połączyć różne rodzaje płytek a tym samym wykreować nowoczesne i równie niepowtarzalne kompozycje.

Nowa kolekcja hiszpańskich płytek dekoracyjnych Realonda Osaka

Heksagonalne płytki gresowe z kolekcji Osaka stworzone są z myślą o wnętrzach i kompozycjach odważnych i nowoczesnych. Wśród tych uniwersalnych płytek podłogowych oraz ściennych dominują barwy szarości, bieli i czerni, jednak ich połączenie jest zdecydowanie oryginalne. W ramach tej grupy produktów znajdą Państwo designerskie płytki 3D, płytki patchworkowe oraz bardziej stonowane płytki ścienne i podłogowe o zdobieniach geometrycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *