Popularne kolekcje płytek Equipe już w ofercie!

Piękna ceramika, to nasza pasja, dlatego też nasz sklep internetowy Modnydom24.pl wciąż poszukuje płytek, które spełnią Państwa oczekiwania, zarówno pod względem modnego designu, jak i wysokiej jakości. W ostatnim czasie do oferty naszego sklepu internetowego trafiły trzy bardzo ciekawe kolekcje ceramiki, które pragniemy Państwu, bez zwłoki, przedstawić.

Płytki ścienne z kolekcji Equipe Metalica są ciekawymi kafelkami, które wyróżnia nie tylko bogactwo barw, lecz także odmienne odcienie występujące w ramach jednego koloru. Są to idealne płytki do klimatycznych kuchni i łazienek, a to za sprawą modnego wykończenia – eleganckiego zaokrąglenia krawędzi płytek. Również nie bez znaczenia jest także ładne matowe i jednobarwne wykończenie lica kafelków z serii Equipe Matelier. Ceramika ta występuje w dwóch rozmiarach: 7,5×15 oraz 7,5×30 cm.

Biała płytka ścienna Equipe Matelier Samoa Blue

Bardzo ciekawe są także płytki z kolekcji Equipe Babylone, które łączą w sobie klasyczny kształt i wytrzymałość gresu. Ceramika ta wyróżnia się na rynku przede wszystkim pięknym wyglądem, gdy układamy ją w jodełkę. Warto wspomnieć, że kłaść je możemy i na podłodze, i na ścianie, gdyż płytki gresowe są z natury bardziej wytrzymałe od innych rodzajów ceramiki. Kolekcja Equipe Babylone składa się z gresowych płytek o wymiarach 9,2×36,8 cm, które są jeszcze piękniejsze za sprawą matowego wykończenia i swojej lekkiej struktury.

Równie interesujące są kafelki Equipe Tribeca, które docenią bez cienia wątpliwości osoby lubiące rustykalne klimaty. Wielbiciele klasyki wybierają ten styl aranżacji nie tylko przy projektowaniu łazienek i kuchni, lecz także i przy projektach jadalni oraz salonów. W takich właśnie będą idealnie prezentowały się małe płytki ścienne do kuchni o wymiarach 6×24,6 cm. Warto wspomnieć również, że powierzchnia płytek Equipe Tribeca jest wykończona w błyszczącym stylu i jest leciutko falowana, nie gładka, co czyni je jeszcze bardziej interesującym wyborem.

Jeżeli chcieliby Państwo sprawdzić całość dostępnej ceramiki, w ramach prezentowanych kolekcji płytek,  zapraszamy do wejścia na stronę internetową naszego sklepu Modnydom24.pl i obejrzenie oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *