Poznaj najciekawsze zagraniczne marki ceramiki

Osoby poszukujące nietuzinkowego wzornictwa i nowoczesnych aranżacji niejednokrotnie kierują swój wzrok ku modnym, współczesnym trendom aranżacyjnym. Oryginalne kształty mebli, śródziemnomorskie barwy ścian i rzecz jasna ceramika pozwolą na wykreowanie w Waszym domu oryginalnej kompozycji. W sklepie Modnydom24.pl wiemy dobrze, że wiele modeli płytek ceramicznych pochodzi z Hiszpani, a kafelki te są chętnie wybierane przez naszych Klientów, dlatego też postanowiliśmy przybliżyć Państwu kilka najbardziej popularnych marek oraz ich producentów.

Poznaj firmę Vives

Pierwszą z przedstawianych firm jest firma Vives, która może pochwalić się wieloletnią historią i niemałym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo to powstało jeszcze w 1957 roku. Obecnie producent ten koncentruje się nie tylko na samym wytwarzaniu ceramiki, ale też i pracach badawczo-rozwojowych, tak by jego oferta lepiej odpowiadała potrzebom konsumentów. W ofercie brandu Vives znajdą zatem Państwo bardzo różne kafelki, firma ta posiada zarówno uniwersalne modele na ściany, jak i na podłogi, a także dopasowane do wielu rozmaitych stylów aranżacji wnętrz. Sztandarowymi przykładami mogą tu być imitujące marmur płytki z kolekcji Marblelous, łącząca klasyczne kształty z nowoczesnością seria Stravaganza czy wreszcie drewnopodobne kafelki podłogowe z linii Montgomery. Dodajmy, że Equipe  uwzględnia w swojej działalności również kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Kilka słów o marce Equipe

Nieco krótszą historią może poszczycić się marka Equipe, choć niemal 25 lat doświadczenia również o czymś już świadczy. Firma Equipe powstała w 1999 roku, a dzięki dobremu wykorzystaniu sytuacji rynkowej jest obecnie jednym z bardziej rozpoznawanych wytwórców hiszpańskich płytek ceramicznych w Europie. Spoglądając na ceramikę marki Equipe, trudno nie zauważyć, że jej mocną stroną jest oryginalne wzornictwo, powiązane dodatkowo z wysoką jakością oferowanych produktów. Co ważne, sukcesy marki nie pozostały niezauważone, włączono ją bowiem do programu Cepyme500. W chwili obecnej Equipe zatrudnia ponad 200 osób i eksportuje ceramikę nie tylko w ramach Unii Europejskiej, lecz także i do Ameryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *