Poznaj najciekawsze zagraniczne marki ceramiki

Przedstawiamy brand Baldocer

W podobnym okresie została założona również firma Baldocer, stanowiąca dowód, że pasja jest najlepszym motywatorem w biznesie. Zaczynając swoją działalność w 1999 roku, firma ta osiągnęła niemały sukces wprowadzając swoje kafelki na około 130 rynków na całym świecie. W płytkach dekoracyjnych, niezależnie czy jest to gres, glazura, czy terakota, wyraźnie widać bardzo ładne wzornictwo i dobre wykonanie. Są to zapewne czynniki, które pozwoliły marce na zyskanie tak dużej rozpoznawalności.

Nowoczesna aranżacja łazienki z wykorzystaniem płytek gresowych marki Baldocer.

Historia firmy Estudio

Podobny sukces udało się odnieść w ciągu ostatnich trzech dekad także i firmie Estudio. Spójrzmy choćby tylko na kolekcje płytek kuchennych, łazienkowych czy do jadalni z kolekcji Vermont, Farrow, Frame czy Gamden. Trudno odmówić im tego czegoś, co czyni je wyjątkowymi, subtelnie podkreślającymi klimat projektowanego przez nas wnętrza domu. Kolekcje te, można wręcz powiedzieć, na redefiniują pojęcie dekoracyjnej ceramiki, stawiając na atrakcyjne wizualnie wzornictwo i jakość.

Nie zapominajmy o płytkach Aparici

Znacznie bogatszym doświadczeniem, choć nadal bazując, na takich wartościach jak pasja, może poszczycić się przedsiębiorstwo Aparici, które to istnieje od 1961 roku. I choć w przeszłości marka ta przeszła wiele zmian, to w jej wartościach znajdziemy bez trudu, tak ważne pojęcia jak: innowacyjność, jakość produkcji czy wysoki standard obsługi. To właśnie połączenie tych cech pozwala płytkom ceramicznym Aparici na odnoszenie tak wielu sukcesów poza granicami Hiszpanii. Wspomnijmy tu tylko bardzo oryginalne kolekcje Capret, Bavaria i Metalic.

Profil firmy Mainzu

Na koniec wymieńmy jeszcze, znaną miłośnikom pięknych kafelków do łazienek oraz holów, firmę Mainzu. Również i w jej przypadku widoczna jest ewolucja, tak by lepiej dopasować swoją ofertę względem potrzeb klientów. Przedsiębiorstwo to powstało bowiem w 1964 roku, lecz prawdziwa rewolucja nastąpiła po 1993 roku. Było to związane między innymi z poszerzeniem oferty produktowej oraz ze znaczącą modernizacją linii produkcyjnej. Obecnie firma Mainzu stara się łączyć hiszpańską tradycję produkcji wielobarwnych oraz klasycznych kafelków z nowoczesnym podejściem do produkcji płytek ceramicznych.

Jeżeli zainteresowały Państwa prezentowane firmy lub linie ceramiki, to gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się ze starannie dobraną przez naszych doradców ofertą hiszpańskich płytek ceramicznych w sklepie Modnydom24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *