Płytki marki Keros już dostępne w naszym sklepie

Jeżeli poszukują Państwo bezkonkurencyjnej jakości oraz atrakcyjnego designu to mamy dla Państwa doskonałą wiadomość, gdyż ceramika Keros jest już dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego.

Sama marka Keros narodziła się już cztery dekady temu w słonecznej Hiszpanii, a okres jej istnienia jest historią ciągłego rozwoju. Stale ulepszana technologia i rozbudowa oferty katalogowej są tym, co sprawiło, że dzisiaj płytki firmy Keros są tak chętnie wybierane przez kupujących z nieomal każdego zakątka Europy.

Płytki ośmiokątne na podłodze w kuchni.
Aranżacja kuchni z płytkami Octo i Taco, z katalogu firmy Keros.

Wynika to w szczególności z bardzo interesującej oferty, w skład której wchodzą na przykład  płytki oktagonalne z serii Octo i uzupełniające je kafelki Taco. Prócz tego pomiędzy produktami sygnowanymi tym znakiem znajdują się też heksagonalne kafelki, naśladujące naturalny kamień okładziny gresowe czy ceramika imitująca lastryko.

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta ceramiki firmy Keros, to zachęcamy do sprawdzenia modeli nowoczesnych płytek dostępnych w tej zakładce w naszym sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *